İzlenmeme Rekoru Kırdı! - İZLE

05 Ekim 2013 Cumartesi 17:59
Bu haber 263 kez okundu

Takvim çekimi için kamera karşısına geçen dünyaca ünlü manken-fotomodel Kelly Brook'un videosunun izlenme oranı yerlerde sürünüyor.

İzlenmeme Rekoru Kırdı! - İZLE
 Moda dünyasının dolgun hatlı isimlerinden Kelly Brook hayranlarını hayal kırıklığına uğratmadı ve geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da kendi fotoğraflarından oluşan bir takvim için kamera karşısına geçti. Güzel model Kelly Brook takvimi için iç çamaşırları ile seksi pozlar verdi.

İngiliz basınından Daily Mail`in haberine göre, takvim yayınlanmadan önce tanıtım videosunu Facebook sayfasında yayınlayan Brook, Youtube'da sadece 816 kez izlendi. Fotoğrafları ve videoları genelde yoğun ilgi gören Brook, bu kez umduğunu bulamadı. Ancak dolgun güzelin bu açığı takvim satışları ile kapatması muhtemel...

Takvimi alacağı kesin olan bir isim ise İngiliz rugby oyuncusu James Huskell. Brook ve Huskell geçtiğimiz günlerde katıldıkları bir davette birbirlerinin telefon numaralarını aldı.

Kelly Brook, rugby oyuncularına yabancı değil. Brook, daha önce de rugby oyuncusu Danny Cipriani ve Thom Evans ile birlikte olmuştu.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder